Geri

Kişisel Bilgilerin Kullanımı Aydınlatma Metni

YDS Academy, ydsacademy.com sitesi de dahil olmak üzere sahip olduğu internet sitelerinde iletişim aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, YDS Academy olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, YDS Academy’nin ve diğer YDS Eğitim Grubu kuruluşlarının bilgilendirme ve tanıtımı dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sitemizdeki kayıt formları ve anketlerde irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız, kimlik numaranız vb.) vermeniz talep edilmektedir. Bahsedilen bu kişisel bilgileriniz; sizlerle iletişime geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

Bu sözleşmeyi onaylayarak YDS Academy ve diğer YDS Eğitim Grubu kuruluşlarının e-mail, SMS, WhatsApp ve telefon yoluyla bilgilendirme ve tanıtım aramaları ile mesajlarını almayı kabul etmiş olursunuz.