Geri

YDS Abroad

Yurt Dışı Eğitim

YDS Abroad, yurt dışında eğitim almak isteyen kişilere ülke-okul-program-seçimi, kayıt süreci, konaklama, transfer (karşılama), sigorta ve uçak bileti organizasyonları ve vize başvuruları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Katılımcılara yurt dışında bulundukları süre boyunca deneyimli uzman kadrosuyla danışmanlık yaparak 7/24 iletişim olanağı ve tam destek sağlamaktadır.

Her yaş grubuna özel programlar sunan YDS Abroad, hızlı vize işlemleri, e-konsolosluk hizmetleri ve katılımcılara program boyunca sunduğu hizmet çeşitliliği, kültürel geziler ve sportif aktivitelerle yurt dışı eğitim danışmanlığı sektöründe kısa sürede önemli bir yer edinmiştir.

YDS ABROAD, yurt dışında eğitim almak isteyen kişilere ülke, okul seçimi, program seçimi ve kayıtlarının yapılması, konaklama, transfer (karşılama), sigorta ve uçak bileti organizasyonlarının yapılması ve vize başvuruları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra katılımcılara yurt dışında bulundukları sürece danışmanlık yaparak karşılaşılabilecek problemler ile ilgilenmekte ve katılımcılara her konuda destek olmaktadır.

Danışmanlığını yaptığımız eğitim programlarımız;

ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, İspanya, İtalya, Fransa ve İsviçre gibi ülkeleri kapsamaktadır.

Yurt dışı eğitim danışmanlığı ile ilgili amacımız; 

  • Öğrencilerimizin yabancı dil bilgilerini geliştirmesini, farklı kültürlerle tanışmasını ve keyifli bir eğitim süreci geçirerek yabancı dil öğreniminin önemini benimsemesini sağlamak.
  • Öğretmenlerimize öğrencileriyle birlikte yurt dışına gitme fırsatı sunarak dil öğretiminde öğrencileri motive etmelerine yardımcı olmak, yurt dışı deneyimlerini arttırmak ve çeşitli kazanımlar sağlamaktır.

 

Yurt Dışı eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için YDS Abroad web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.ydsabroad.com

X

Onayınız *