Geri

YDS Academy

YDS Academy Yabancı Dil Okulları

2005 yılında yabancı dil eğitimine modern ve dinamik bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulan YDS Academy, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler ile teknolojik sınıflarda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok şubesiyle faaliyet gösteren YDS Academy; kursiyerlerine MEB onaylı özel eğitim sertifikasına sahip olma fırsatı sunmasının yanında, onları uluslararası geçerliliğe sahip TOEFL ve IELTS gibi sınavlara da hazırlamaktadır.

Dil eğitimi alanında faaliyet gösteren en etkin dil okullarından birisi olan YDS Academy, nitelikli kadrosu ve etkili dil öğretim metotları ile YDS Eğitim Grubu’nun bir parçasıdır. Oxford Üniversitesi Sürekli Eğitim Departmanı ve Pearson Education gibi saygın uluslararası eğitim kuruluşları tarafından akredite edilen YDS Academy yüksek kalitede bir dil eğitimi sunmaktadır.
Adana, Ankara, Balıkesir Merkez, Balıkesir Bandırma, Balıkesir Edremit, Bursa Merkez, Bursa İnegöl, Çanakkale, Denizli, Eskişehir, İstanbul Bakırköy, İstanbul Kadıköy, İzmir, Konya, Manisa, Mersin Merkez ve Mersin Tarsus şubelerimizde yürütülen kurs faaliyetlerimizin önümüzdeki kısa zamanda ülkemizin değişik bölgelerinde yaygınlaştırılması; vizyonumuz ise ülke genelinde şube sayısını 5 yıllık bir dilimde, ilk 2 yıl içinde 30, 5. yılın sonunda ise 60’a ulaştırmaktır.
Genel İngilizce Programlarında, Cambridge Modeli olarak da isimlendirilen 6 seviyeli ve her bir seviye 96 – 120 saat arasında değişen öğretim sistemi örnek alınmıştır.
  • ALTE ( Avrupa Dil Sınavları Birliği ) tarafından Oxford ve Cambridge Üniversitelerine hazırlatılan ve YDS ACADEMY‘nin uygulayıcılarından olduğu 2 aşamalı QPT seviye belirleme ve yerleştirme testi uygulanan adayların sonuçları değerlendirilir ve adaylar uygun Genel İngilizce programlarından birine yerleştirilir.
  • TOEFL ya da IELTS sınav hazırlık programlarına hazırlanmak isteyen adayların ise ETS ve Oxford Üniversitesi tarafından hazırlanan ONLINE sınavlarla seviyeleri belirlenir.
  • Uygun programa yerleştirilen kursiyerler OXFORD Üniversitesi ve ETS tarafından hazırlanan ders kitaplarını kullanırlar. Tüm ders kitapları, görsel – işitsel materyaller, ders araç gereçleri YDS ACADEMY tarafından paket olarak bir çanta içerisinde kursiyere ÜCRETSİZ olarak verilir.

Dersliklerin tamamı multimedya sınıf olarak dizayn edilmiş olup, derslerin tamamı bilgisayar destekli Oxford iTOOLS ve Oxford iPACKS programlar ile interaktif ortamda işlenir. OXFORD iTOOLS ve OXFORD iPACK interaktif sınıf programları ile İngilizce dersleri: daha görsel, daha akıcı, daha akılda kalıcı ve hatasız şekilde işlenir.
İngilizcenin dünyadaki önemini göz ardı etmenin mümkün olmadığı şu günlerde YDS ACADEMY, bu alanda kendisine düşen görevi yerine getirmek için sizlere İngilizce konusunda en iyi eğitimi sunmayı amaçlamaktadır. İşini severek yapan, öğrenci ile yakın diyalog kuran, her konuda yardıma hazır, güler yüzlü ve dinamik kadrosuyla kurulduğundan bu yana kendisine duyulan güveni hak etmektedir.
X

Onayınız *